MAMAFIT

MAMAFIT

Program MAMAFIT jest kompilacją metody Josepha Pilatesa, jogi i TBC i ukierunkowany jest na wzmocnienie mięśni, przede wszystkim brzucha i pleców, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, zdrowy kręgosłup, poprawę kondycji i wysmuklenie sylwetki.

Dzięki wykonywaniu ćwiczeń podczas ciąży zmniejszają się dolegliwości typowe dla tego okresu (np. bóle pleców, bóle głowy,  zgagi i in.), zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia otyłości i rozstępów. Wykonywane ćwiczenia wpływają pozytywnie na przebieg ciąży i prawidłowy rozwój płodu oraz przygotowują do porodu.

Ćwiczące mamy zniwelują bóle pleców, wzmocnią mięśnie brzucha i ujędrnią skórę na brzuchu, szybciej wrócą do sylwetki sprzed ciąży, poprawią laktację, a także dadzą swoim dzieciom możliwość kontaktu i zabawy z innymi dziećmi, co wspaniale wpływa na ich rozwój.

Podczas, gdy my ćwiczymy dzieci są z nami na sali, bawią się, raczkują, biegają lub też obserwują co też ta mama wyczynia :)

Panie które są w ciąży pierwszy raz mają wspaniałą okazje, aby oswoić się z dziećmi w różnym wieku. Świeżo upieczone mamy mogą wymienić się doświadczeniami, troskami i radościami macierzyństwa.

Na zajęcia zapraszamy panie w ciąży po 13 tygodniu oraz mamy dzieci od 6 tygodni i starsze. Dzieci w wieku 4-6 lat mogą w tym czasie korzystać z usprawniających zajęc wushu.

zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT zajęcia MAMAFIT